Účetní služby

Daňová evidence

Externí vedení daňové evidence

Daňová evidence nahradila před několika lety jednoduché účetnictví. A ačkoliv není tak rozsáhlá a komplexní jako samotné účetnictví, je potřeba, aby byla vedena svědomitě a splňovala legislativní požadavky. Co to znamená? Pokud patříte do skupiny podnikatelů, kteří v rámci přiznání k dani z příjmu uplatňují skutečné výdaje, máte ze zákona povinnost vést daňovou evidenci. Tedy evidovat údaje o vašich příjmech a výdajích, majetku a dluzích.

Pokud v této oblasti potřebujete pomocnou ruku, nechte vedení daňové evidence na našich profesionálech. Ušetříte tak cenný čas, který můžete věnovat rozvoji svého podnikání.

Komu pomáháme?

Daňovou evidenci zajišťujeme živnostníkům neboli fyzickým osobám podnikajícím na základě živnostenského oprávnění, pronajímatelům nemovitostí a jiným nezávislým podnikatelům.

Nabízené služby v rámci vedení daňové evidence

Zajišťujeme kompletní i částečnou externí správu daňové evidence. Vše záleží na domluvě a vašich potřebách. V rámci daňové evidence nabízíme tyto služby:

  • Vedení peněžního deníku
  • Vedení příjmů a výdajů (v požadovaném členění)
  • Vedení agendy nepeněžních příjmů a výdajů
  • Zpracování knihy bankovních a pokladních dokladů
  • Evidence dlouhodobého majetku, vč. jednotlivých daňových odpisů
  • Vedení evidence pohledávek a závazků
  • Roční závěrku, vč. sestavení podkladů pro daň z příjmu fyzických osob

Pro plátce DPH navíc vedeme záznamní povinnost a sestavujeme podklady pro přiznání DPH.

Individuální přístup

Ke všem klientům přistupujeme individuálně a snažíme se najít tu nejlepší možnost spolupráce. Takovou, která bude vyhovovat nám i vám. Můžete si vybrat kompletní balíček vedení daňové evidence, nebo si zvolit jen vybrané služby. Prohlédnout si můžete také náš ceník, případně nás kontaktovat. Rádi zodpovíme vaše dotazy a vytvoříme vám cenu na míru.

Není daňová evidence to, co hledáte? Prohlédněte si i naše další možnosti spolupráce a nabízených služeb.

Poptávka

Chcete mít účetnictví pod kontrolou? Pošlete nám nezávaznou objednávku, co nevidět se vám ozveme.

Ing. Karel Volný
IČO: 08136521
(daňové poradenství)

QTAX online s.r.o.
IČO: 05953618
(účetnictví a daňová evidence)

info@qtax.cz

+420 737 251 848

Kariéra

Účetní junior (M/Ž)

  • jsi student SŠ/VŠ a máš za sebou předmět finanční účetnictví?
  • jsi samostatná osoba, co má smysl pro pořádek? A preferuješ dělat spíš pro 1 freelancera než pro větší společnost?
  • máš zájem o dlouhodobou spolupráci? Jsi z Brna a okolí?

Zájemce by měl být spolehlivý+nápomocný, mít rád práci s čísly (účetnictví NENÍ práce s lidmi) a chuť se aktivně se podílet na dění v kanceláři a stát se postupně plnohodnotným členem našeho malého týmu v Brně.

Výhodou může být praktická znalost SW Pohody, FlexiBee nebo Pamici. (nikoliv podmínkou)

První 3 měsíce budou trošku zkušební, pokud uvidíme snahu a pečlivost, tak si tě rádi necháme. Po postupném zaučení a zvládnutí dílčích úkolů samostatně, budeš mít možnost z části pracovat i z domova (home office) a organizovat si částečně práci podle sebe s přihlédnutím na dané termíny.

Nebudeš potřebovat jazyky kromě psané češtiny, nemáš-li rád/a jisté činnosti a nebude-li to přímo účtování a pořizování faktur, tak jsem si jistý, že ti vyhovíme.

Pokud se v tomto popisu z části vidíš, pošli email na info@qtax.cz s jednoduchým strukturovaným CV a orientačním počtem hodin, který by si mohl/a odpracovat v pro Tebe nejslabším měsíci v roce a proč chceš pracovat právě v účetní kanceláři.

© QTAX, 2017  |  Všechna práva vyhrazena.
Web vytvořil martinjanousek.com