O nás

Náš přístup

Poskytujeme účetní služby na míru. Zajímáme se o individuální potřeby a výstupy podnikatelů. Ať už zajišťujeme externí vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd či účetní poradenství, vždy se snažíme najít takové řešení, které bude maximálně efektivní a splní očekávání našich klientů.

Jdeme technologiím naproti.

Víme, že bez optimálního IT řešení a online komunikace efektivní účetnictví neexistuje. Vzděláváme se v oblasti technologií a ke své práci používáme moderní účetní software a hardware.

V jednoduchosti je síla.

Vyhýbáme se zbytečnostem. Tím šetříme váš čas i peníze. Máme rádi jasnost, jednoduchost a přehlednost. A to jak v komunikaci, tak i při samotné práci.

Víte, kdo za účtem stojí.

Nejsme žádná velká agentura ani korporace. Víte přímo s kým jednáte, menší tým freelancerů s dlouholetými zkušenostmi z praxe je zárukou osobitějšího přístupu a diskrétnosti.

Navrhneme efektivní komunikaci

Nemáte zrovna rádi papírování? Celou řadu dokumentů a sestav řešíme pohodlně a zdarma elektronickou cestou. A pokud nemáte rádi skenování, posílejme si třeba 1x za měsíc doklady poštou.

Věnujte se tomu, v čem jste jedničky

Legislativa se stále mění, počet paragrafů roste. Stejně tak zaškolování pracovníků a hledání kvalitního účetního softwaru něco stojí. Naším posláním je podat vám pomocnou ruku a usnadnit práci, abyste se mohli věnovat podnikání.

Ing. Karel Volný
IČO: 08136521
(daňové poradenství)

QTAX online s.r.o.
IČO: 05953618
(účetnictví a daňová evidence)

info@qtax.cz

+420 737 251 848

Kariéra

Účetní junior (M/Ž)

  • jsi student SŠ/VŠ a máš za sebou předmět finanční účetnictví?
  • jsi samostatná osoba, co má smysl pro pořádek? A preferuješ dělat spíš pro 1 freelancera než pro větší společnost?
  • máš zájem o dlouhodobou spolupráci? Jsi z Brna a okolí?

Zájemce by měl být spolehlivý+nápomocný, mít rád práci s čísly (účetnictví NENÍ práce s lidmi) a chuť se aktivně se podílet na dění v kanceláři a stát se postupně plnohodnotným členem našeho malého týmu v Brně.

Výhodou může být praktická znalost SW Pohody, FlexiBee nebo Pamici. (nikoliv podmínkou)

První 3 měsíce budou trošku zkušební, pokud uvidíme snahu a pečlivost, tak si tě rádi necháme. Po postupném zaučení a zvládnutí dílčích úkolů samostatně, budeš mít možnost z části pracovat i z domova (home office) a organizovat si částečně práci podle sebe s přihlédnutím na dané termíny.

Nebudeš potřebovat jazyky kromě psané češtiny, nemáš-li rád/a jisté činnosti a nebude-li to přímo účtování a pořizování faktur, tak jsem si jistý, že ti vyhovíme.

Pokud se v tomto popisu z části vidíš, pošli email na info@qtax.cz s jednoduchým strukturovaným CV a orientačním počtem hodin, který by si mohl/a odpracovat v pro Tebe nejslabším měsíci v roce a proč chceš pracovat právě v účetní kanceláři.

© QTAX, 2017  |  Všechna práva vyhrazena.
Web vytvořil martinjanousek.com