O nás

Proč (ne)vybrat QTAX?

Proč (ne)vybrat QTAX?

1. Jsme profilování a zaměření na účetnictví pro s.r.o.

máme odjakživa podnikatelské srdíčko, rádi pomůžeme bojovat a uspět podnikavci s jeho nápady na volném trhu. Zaměřujeme se výhradně na soukromou sféru, naším středobodem jsou tzv. regionální “eseróčka”, která tvoří víc než 90% našich zákazníků
- kvitujeme myšlenku, že každý by se měl věnovat tomu k čemu má blízko a rozumí nejvíc, i proto se nepouštíme do účetnictví neziskových organizací (spolků, obcí apod.)

2. Účetnictví i komunikaci dokážeme nastavit a zpracovat výhradně elektronicky (tzv. bezpapírovou formou ) a online

Účetní doklady tak můžete mít po ruce přímo na vašem mobilu.
Více o výhodách bezpapírového účetnictví najdete na bezpapírové účetnictví.

3. Máte jistotu, kdo za účetnictvím stojí. Součástí týmu je i certifikovaný daňový poradce nebo zkušený právník

Nejsme žádná zprostředkovatelská agentura ani korporace s neznámým vlastníkem či napojením na jinou organizaci. Jsme nezávislí. Víte přímo s kým jednáte, kdo za kanceláří stojí a celkově díky našemu týmu nabídneme i vysoký stupeň zastoupení a stability. Můžete u nás využít i služeb daňového poradenství a mít jistotu, že vaše daně prověří odborník. Více o výhodách daňového poradenství.

4. Působíme v Jihomoravském kraji. Rádi vás uvítáme v kanceláři v Brně na ulici Botanické nebo na Tišnovsku.

I přes možnost 100% online komunikaci a elektronické předávání podkladů. Z praxe nedoporučujeme ryze vzdálenou spolupráci bez možnosti osobního setkání. Uvědomujeme si, že osobní styk má bezesporu občas své výhody a i Vy můžete jednou potřebovat setkání např. z důvodu kontroly, naléhavé situace nebo diskrétnosti.

5. Navrhneme efektivní komunikaci a spolupráci v předávání dokladů, přitom finální řešení bude brát ohled na Vaše požadavky.

Dokážeme vést kompletní účetnictví od A do Z, nebo provést jen pravidelnou kontrolu určité agendy. Umíme účetnictví zpracovat elektronicky i papírově.
Vaše faktury si dokážeme importovat z různých systémů. Se vzdáleným přístupem k našemu účetnímu software můžete také získat možnost zadávat faktury došlé (nákladové) a řídit jejich platby napojením na vaši banku či vedení vašeho skladového hospodářství v našem účetním systému. Záleží na Vás jak budete chtít participovat na účetnictví.

6. Dokážeme zajistit kompletní účetnictví včetně mezd a daní. Váš úkol je pouze předat nebo zpřístupnit veškeré doklady a plné moci.

V dohodnutých termínech dodáváte všechny potřebné podklady nebo přístupy k nim a my už se o účetnictví a termíny postaráme.

7. Umíme se postarat i o vaše platby dodavatelům a zajistit tzv. příkaz k úhradě.

Při pravidelném a elektronickém dodávání podkladů vám můžeme poslat např. 1x týdně příkaz k úhradě ve formě QR kódů nebo i v elektronickém formátu, který se načte do vaší banky a vy můžete přes vaší mobilní aplikaci příkaz pouze potvrdit. Samotné bankovní výpisy si dle domluvy můžeme stahovat přímo z Vaší banky.

8. Klademe důraz na přehledy a reporty o výsledcích vašeho podnikání. Můžete využít i online reporting dostupný přes www.

Po dohodnuté periodě zpracování dle dohody pošleme průběžné výsledky. Zpracujeme různorodé reporty účetnictví na přání, aby se podnikatel dokázal průběžně co nejlépe rozhodovat.
Díky možnosti online reportingu se na výstupy účetnictví můžete podívat přes www, ať už měsíční výsledky, neuhrazené faktury nebo i rozpady účtů v deníku.
Nabídneme i zakázkové a projektové účetnictví.

9. Poskytneme vám odborné konzultace. Zastoupíme vás před finančním úřadem, sociální správou nebo zdravotními pojišťovnami.

10. Působíme na trhu v účetnictví již čtvrtstoletí

viz původně jako OSVČ: https://ucetnictvi-tisnov.cz


Kdy je vhodné obrátit se na někoho jiného

Vaše hlavní kritérium je cena za položku nebo hodinu práce.

Kvalitní účetnictví nejde dlouhodobě poskytovat za nejnižší cenu na trhu. Ušetřit můžete chytrým nastavení účetních procesů, kde se naše pracnost sníží díky technologii nebo na úkor jiného vašeho administrativního pracovníka.

Vaše procesy jsou organizačně závislé na docházení interní účetní a nechcete organizační změnu.

Zajistíme pouze externí část účetnictví. Interní pracovníky hledejte např. přes personální agenturu práce.

Máte ve zvyku řešit záležitosti na poslední chvíli a přitom očekáváte, že vaše výstupy budou včas

Předpokladem dlouhodobého vztahu je jistá udržitelná rovnováha. Dáváte nám periodicky doklady a my je periodicky zpracováváme. Ovšem nelze např. zpracovat několik měsíců nedodaného účetnictví za dva týdny.

Chcete poradenství a pomoc v oblasti dotací?

Existuje mnoho specializovaných firem na dotace. Můžeme fungovat současně.

Podnikáte protiprávně nebo neeticky?

Poptávka

Chcete mít účetnictví pod kontrolou? Pošlete nám nezávaznou objednávku, co nevidět se vám ozveme.

Ing. Karel Volný
IČO: 08136521
(daňové poradenství)

QTAX online s.r.o.
IČO: 05953618
(účetnictví a daňová evidence)

info@qtax.cz

+420 737 251 848

Kariéra

Účetní junior (M/Ž)

  • jsi student SŠ/VŠ a máš za sebou předmět finanční účetnictví?
  • jsi samostatná osoba, co má smysl pro pořádek? A preferuješ dělat spíš pro 1 freelancera než pro větší společnost?
  • máš zájem o dlouhodobou spolupráci? Jsi z Brna a okolí?

Zájemce by měl být spolehlivý+nápomocný, mít rád práci s čísly (účetnictví NENÍ práce s lidmi) a chuť se aktivně se podílet na dění v kanceláři a stát se postupně plnohodnotným členem našeho malého týmu v Brně.

Výhodou může být praktická znalost SW Pohody, FlexiBee nebo Pamici. (nikoliv podmínkou)

První 3 měsíce budou trošku zkušební, pokud uvidíme snahu a pečlivost, tak si tě rádi necháme. Po postupném zaučení a zvládnutí dílčích úkolů samostatně, budeš mít možnost z části pracovat i z domova (home office) a organizovat si částečně práci podle sebe s přihlédnutím na dané termíny.

Nebudeš potřebovat jazyky kromě psané češtiny, nemáš-li rád/a jisté činnosti a nebude-li to přímo účtování a pořizování faktur, tak jsem si jistý, že ti vyhovíme.

Pokud se v tomto popisu z části vidíš, pošli email na info@qtax.cz s jednoduchým strukturovaným CV a orientačním počtem hodin, který by si mohl/a odpracovat v pro Tebe nejslabším měsíci v roce a proč chceš pracovat právě v účetní kanceláři.

© QTAX, 2017  |  Všechna práva vyhrazena.
Web vytvořil martinjanousek.com