Účetní služby

Daňová přiznání

Daňová přiznání

Pomáháme podnikatelům zorientovat se ve světě daní, komunikovat s úřady a sestavit podklady pro samotná daňová přiznání a hlášení. Nebojte se na nás obrátit, ušetříme váš čas i náklady na vyřízení úředních záležitostí.

Komu pomáháme

Víme, že vyznat se v daňových a účetních formulářích může být pro někoho komplikované, proto nabízíme malým a středním regionálním podnikatelům a společnostem pomocnou ruku, v rámci vedení účetnictví poskytneme i výstupy z programů v podobě připravených podkladů daňových přiznání a hlášení, které si můžete vlastním jménem odeslat nebo využít dále službu daňového poradce.

QTAX online s.r.o., jako účetní firma, sestavuje podklady k daňovým přiznání a hlášení pro:

  • daň z příjmu
  • daň silniční
  • DPH (daň z přidané hodnoty)
  • kontrolní hlášení
  • souhrnné hlášení
  • vyúčtování daně z příjmů ze závislé činnosti

Tím účetní práce končí. Chcete, aby za Vás podával přiznání daňový poradce, který je pojištěný na škodu za chyby v daňových přiznání nebo si přijít pro kvalifikovanou radu v daních - využijte službu Daňového poradce Ing. Karla Volného (IČO: 08136521).

Individuální přístup a možnosti spolupráce

Víme, že potřeby podnikatelů se různí, stejně jako specifika jednotlivých oborů podnikání. Proto přistupujeme ke každému klientovi individuálně a snažíme se najít to nejlepší řešení. Spolupráce může fungovat jen dálkově formou elektronické komunikace, nebo se můžeme osobně potkat a říct si svá očekávání a potřeby. Vše záleží na domluvě.

Mimo tyto služby nabízíme také vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd a jiné účetní služby. Prohlédnout si můžete také náš ceník, případně nám rovnou zavolat či napsat. Rádi zodpovíme vaše dotazy a sestavíme vám ideální řešení na míru.

Poptávka

Chcete mít účetnictví pod kontrolou? Pošlete nám nezávaznou objednávku, co nevidět se vám ozveme.

Ing. Karel Volný
IČO: 08136521
(daňové poradenství)

QTAX online s.r.o.
IČO: 05953618
(účetnictví a daňová evidence)

info@qtax.cz

+420 737 251 848

Kariéra

Účetní junior (M/Ž)

  • jsi student SŠ/VŠ a máš za sebou předmět finanční účetnictví?
  • jsi samostatná osoba, co má smysl pro pořádek? A preferuješ dělat spíš pro 1 freelancera než pro větší společnost?
  • máš zájem o dlouhodobou spolupráci? Jsi z Brna a okolí?

Zájemce by měl být spolehlivý+nápomocný, mít rád práci s čísly (účetnictví NENÍ práce s lidmi) a chuť se aktivně se podílet na dění v kanceláři a stát se postupně plnohodnotným členem našeho malého týmu v Brně.

Výhodou může být praktická znalost SW Pohody, FlexiBee nebo Pamici. (nikoliv podmínkou)

První 3 měsíce budou trošku zkušební, pokud uvidíme snahu a pečlivost, tak si tě rádi necháme. Po postupném zaučení a zvládnutí dílčích úkolů samostatně, budeš mít možnost z části pracovat i z domova (home office) a organizovat si částečně práci podle sebe s přihlédnutím na dané termíny.

Nebudeš potřebovat jazyky kromě psané češtiny, nemáš-li rád/a jisté činnosti a nebude-li to přímo účtování a pořizování faktur, tak jsem si jistý, že ti vyhovíme.

Pokud se v tomto popisu z části vidíš, pošli email na info@qtax.cz s jednoduchým strukturovaným CV a orientačním počtem hodin, který by si mohl/a odpracovat v pro Tebe nejslabším měsíci v roce a proč chceš pracovat právě v účetní kanceláři.

© QTAX, 2017  |  Všechna práva vyhrazena.
Web vytvořil martinjanousek.com